Pohár starosty města Příbram v malé kopané

Pohár starosty města Příbram v malé kopané

 

Dne 6. 11. 20114 se odehrál Pohár starosty města Příbramí v malé kopané. Zúčastnilo se sedm příbramských škol, včetně waldorfské. Školám se celkem dařilo. Waldorfská škola v prvním zápase proti 5. základní škole podlehla 0:2. „Byl to první a těžký zápas," okomentoval ho gólman waldorfské školy Radim Suchánek. Druhý zápas jsme odehráli proti 6. základní škole a vyměnili jsme sestavu. Vyhráli jsme 2:0, oba góly dal hráč s číslem 6 - Radim Suchánek. Waldorfská škola se probojovala do semifinále a hrála o 3. místo. Skončili jsme nakonec na 4. místě. Tento turnaj jsme odehráli ve žlutočerných dresech.
Jonáš Brechličuk


6. 11. se odehrál fotbalový zápas škol. Ze začátku nám to moc nešlo, ale pak jsme se rozehráli a skončili čtvrtí. A my, fanoušci, jsme si málem vyřvali hlasivky.
Míša Míková


Dne 6. 11. 2014 se odehrál turnaj o Pohár starosty města Příbram. Waldorfská škola se umístila jako čtvrtá ze sedmi. Mužstvo bylo sestaveno z dvanácti hráčů: Cecilie Nedbalová, Anna Marie Tombová, Jana Schulzová, Matěj Machuta, Matěj Dvořák, Jonáš Brechličuk, Šimon Sedlák, Benjamín Prokeš, Radim Suchánek, Timofej Zholudev, Václav Němeček, Petra. Jako trenér: Veronika Wolfová
Z minulého turnaje, kdy se naše škola umístila až na posledním místě, jsme se přesunuli o pěkný kus.
Johanka Ostřížková


Dne 6. 11. 2014 se odehrál fotbalový turnaj. Zúčastnily se ho příbramské školy. Hrálo zde 7 škol. Já jsem hrál za waldorfskou školu a skončili jsme na 4. místě. Naše první taktika se moc neosvědčila, změnili jsme ji a bylo to, dá se říct, lepší. Dali jsme dva góly, střelil je Radim Suchánek a asistoval mu Tim Zholudev. V naší nové taktice byl v bráně Václav Němeček, chytil spousty gólů. Sice i nějaké pustil, ale všechny nás moc překvapil. Holky se snažily a docela dost akcí se jim povedlo. Já jsem byl obránce, sice jsem dal vlastňáka, něco jsem ale i ubránil. Bylo to moc napínavé.
Matěj Machuta


Dne 6. listopadu roku 2014 se waldorfská škola umístila na 4. místě na školním zápase, na který byly pozvány všechny základní příbramské školy. Za waldorfskou školu zápasila sedmá a šestá třída. S brankářem Václavem Němečkem. Zápas se odehrál ve sportovní hale u II. polikliniky. Tým byl odměněn medailí, čokoládou a všestranným obdivem. Též tým dostal trička města Příbram.
Viktor Sedlák

 

 

Další článek naleznete zde.