Lenka Šenková

Datum narození: 3. květen 1976

Motto: Svět kolem nás je prostor, který odráží to, jací jsme.

Vzdělání: Gymnázium v Pardubicích 1990–1994, Střední odborná škola hotelnictví a cestovního ruchu v Poděbradech 1994–1996, od roku 2017 studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, bakalářský obor Informační technologie se zaměřením na vzdělávání

Kariéra: V roce 1996 jsem nastoupila do reklamní agentury a v oboru jsem zůstala dodnes. Mým velkým vzorem je David Ogilvy, který dokázal poctivostí a pílí povýšit reklamu na opravdový nástroj prodeje. Podnikám v oboru. V Příbrami můžete moji práci vidět například na propagačních materiálech Divadla A. Dvořáka v Příbrami.

Waldorfská škola: V učebním oboru Reprodukční grafik učím studenty zpracovat grafiku a sazbu v programech Adobe a následně data připravit k tisku.

Cíl: Mým cílem je nadchnout učně pro obor Polygrafie, který nabízí obrovskou možnost uplatnění.