Waldorfská škola Příbram chce být společenstvím utvářejícím sebevědomou, tvůrčí a zodpovědnou lidskou bytost,
schopnou s láskou a moudrostí v srdci aktivně ovlivňovat společnost a svět kolem nás.
Chyba
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder ilustrate/zivot/2014/11/vecer-pro-ruzi-11 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Večer pro růži v 11. třídě

[sigplus] Critical error: Image gallery folder ilustrate/zivot/2014/11/vecer-pro-ruzi-11 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Reflexe na večer s růží

Už jsme vychytali, že náš literární večer musí být po třídní schůzce, takže lidí přišlo celkem hodně. Občerstvení bylo výborné, musíme maminkám poděkovat!

Rozdali jsme losovací papírky, paní učitelka měla úvodní řeč a potom jsme jeden po druhém přečetli svou báseň. Při čtení všichni poslouchali, ani nedutali. Nervozita se dostavila u každého, ale uteklo to jako voda. Než jsme se stihli rozkoukat, všechny básně byly přečtené a museli jsme se rozhodnout, komu dáme svůj hlas. Bylo to těžké, a proto jsme měli dva vítěze, ale jen jednu růži. Rozhodli jsme, že básně přečtou ještě jednou, abychom si je připomněli a určili jednoho vítěze. Růži si nakonec zaslouženě odnesl Šimon se svou básní Temnota.

Už teď se všichni těšíme na další večer, posezení s rodiči, s učiteli, se známými a kamarády u dobrého občerstvení.

Studenti 11. třídy

 

{gallery}ilustrate/zivot/2014/11/vecer-pro-ruzi-11{/gallery}

Náš první společný večer s růží

 

Dne 12. 11. 2014 se ve waldorfské škole konal „Večer s růží“. Po třídních schůzkách jsme se s rodiči sešli v 11. třídě, která již byla připravena, občerstvení bylo nachystané a všichni čekali jen na náš přednes básní. Rodiče byli velice zvědaví a natěšení na naše výstupy a nervozita byla znát. Přednesli jsme své básně a úvahy. Zadané téma bylo Podzim, ale každý jsme to pojali po svém. Večer byl zajímavý a příjemný pro všechny. Naše básně byli velice hezké, ale růži vyhrála Anna Marie Čechová. Večer jsme zakončili zpěvem a poté se pomalu rozešli s příjemným pocitem.
Podle nás to byl skvělý večer a těšíme se na příště. Chceme poděkovat pí. uč. Machutové, která vše zařídila a zorganizovala a byla Nám velikou podporou!
         


                                                                        Děkujeme. 10. třída waldorfského lycea