Konec školního roku - několik informací

Vážení rodiče,

takřka ke konci tohoto školního roku se na Vás obracím s několika informacemi o činnosti naší společnosti.

Rád bych Vám znovu poděkoval za Vaše příspěvky pro společnost - umožňují nám přispívat na chod školy tam, kde státní financování nestačí nebo nepočítá s tím, co v naší škole máme "navíc", jako je například eurytmie. Náš transparentní účet je k nahlédnutí na adrese https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2900450030 a jakékoli dotazy jsou vítány. Přehledy stavu financí Vašich třídních fondů jsou dostupné u třídních učitelů, přehled financí společnosti je dostupný na internetu, viz https://drive.google.com/folderview?id=0BwZRruo_GGIUMzlXN0VPSVdFRm8&usp=sharing.

Již příští víkend proběhne již 7. ročník kamenosochání, kde si můžete během tří dnů vytvořit z pískovce nebo mastku svoje dílo. Detaily viz zde. Srdečně Vás zveme.

V rámci naší práce na zvelebení okolí školy bychom rádi vybudovali za školou pískoviště pro nejmenší děti (školku, družinu, atd.) Přivítali bychom jakoukoli Vaší pomoc, jak s materiálem, tak i pracovní. Pokud by někdo z Vás byl ochoten nám pomoci s nějakou výhodnější dodávkou dřeva na ohrazení nebo písku, budeme vděční. Soupis potřebných věcí je k dispozici u mě - jedná se zejména o kulatinu průměru cca 20cm. Termín budovacího dne bude zveřejněn později.

První ples naší společnosti se podle všeho vydařil (to berte prosím jako velmi brzkou reklamu na další ročník :-). Fotografie můžete vidět zde.

Zdravím Vás a přeji pěkné prázdniny

Vratislav Balík
předseda Společnosti Waldorfské školy Příbram