Waldorfská škola Příbram chce být společenstvím utvářejícím sebevědomou, tvůrčí a zodpovědnou lidskou bytost,
schopnou s láskou a moudrostí v srdci aktivně ovlivňovat společnost a svět kolem nás.

Kontakty RC Poupátko

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/waldorf.pb.cz/

adresa: domeček družiny WŠ Příbram Hornická 327 (projdete kolem školy zprava, projdete hřištěm školy a naleznete branku v pravém horním rohu, která vede do zahrady MŠ Kličkova vila, je to domeček hned u branky)

 

Michaela Klímková (Hrajeme si, zpíváme, správa centra, web), 731 517 481, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Denisa Skalická (Hrajeme si zpíváme, Kurzy šití bot a panenek) 777 669 748

Kateřina Mertlíková (Hrajeme si, zpíváme, Kurzy šití panenek), 777 017 398, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Lucie Kušnírová (Podpůrná skupina těhotných a čerstvých maminek), 604 554 025, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 https://www.facebook.com/zenskykruhpribramsko/?fref=ts

Markéta Pavlásková (Sraz nosících maminek, Kurz šátkování, Cvičení s miminky v šátku), 777 690 123, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  https://www.facebook.com/pg/satkovanipribram/photos/?ref=page_internal

 

PICT0015