Lenka Pechová

lenka

Narodila jsem se v máji 74

Něco o mně: po maturitě jsem se vydala do Anglie. Původně na půl roku, ale čas rychle ubíhal a nakonec mi dvouleté vízum vypršelo a odjezd domů se přiblížil. V Anglii jsem vyzkoušela různé práce od au pair, servírky, kadeřnice až po práci v penzionu, nebo u stěhovací firmy. Naučila jsem se jazyk a spoléhat sama na sebe.

Po příjezdu jsem rok pracovala v Radiu Svobodná Evropa v Praze. V roce 2001 jsem ještě jednou odjela do zahraničí, tentokrát do Austrálie, studovat obor Marketing a management. Rok opět uplynul jako voda, v březnu 2002 jsem přijela domů, našla si bydlení a postupně se sžívala s životem v Čechách. Našla jsem si práci v jazykové škole. Po dvou letech se vdala a s úžasným manželem mám dvě děti.

Další kurzy: během mateřské jsem vystudovala Pedagogické minimum, Waldorfský seminář v Praze, posledních pět let jezdím na letní semináře waldorfské pedagogiky. Tento nádherný způsob vyučování mě zlákal natolik, že po přestěhování do Bohutína, jsem nastoupila do Waldorfské školy Příbram. Nejdříve jako asistentka pedagoga a po dvou letech jsem začala učit prvňáčky.

V září 2013 jsem nastoupila na Pedagogickou fakultu v Plzni.

Motta: Nic není náhoda. Legrace musí být...